Cry Babies | © Festival RBLS
2023
Cry Babies
The Followers (Catalonia)
Th 30.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+14
New dramaturgies Theatre
Les petites coses | © Luca Rocchi
2023
Les petites coses
La Mecànica (Balearic Islands)
Th 30.03.23 | 10:00 h, 18:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Theatre
L'arbre del Teneré
2023
L'Arbre del Teneré
La Negra (País Valencià)
Th 30.03.23 | 10:00 h, 17:15 h
Teatre de l'Aurora
+6
Object theatre Theatre
Quelonia y el mar
2023
Quelonia y el mar
Teatro Gorakada (Basque Country)
Th 30.03.23 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Theatre
Idiòfona
2023
Idiòfona
Joan Català (Catalonia)
Th 30.03.23 | 15:30 h, 18:30 h
+8
Movement Street Installation
+
2023
+ (Suma)
Sound de Secà (Catalonia)
From Th 30.03.23 to Fr 31.03.23 | 21:30 h
Ateneu (Pista)
+8
Street Music
AN-KI
2023
An-ki
Ortiga (Catalonia)
From Fr 31.03.23 to Su 02.04.23 | 10:00 h, 10:30 h, 12:00 h, 15:30 h, 17:00 h, 17:30 h, 19:00 h
Museu de la Pell (Pati)
+6
Installation Theatre
Leandre Clown  | © Alejandro Ardilla
2023
N'imPORTE quoi
Leandre Clown (Catalonia)
Fr 31.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Circus Clown
Solar
2023
Solar
Mos Maiorum (Catalonia)
Fr 31.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
Centre Cívic Nord
+12
Theatre
Transmissions | © Ianko Pive
2023
Transmissions - Dance conference on street dance
Guille Vidal-Ribas i Javi Casado / Vulcana (Catalonia)
Fr 31.03.23 | 10:00 h, 18:00 h
Plaça de l'Ajuntament
+8
Dance
El meu monstre
2023
El meu monstre
Las dueñas del balón (Catalonia)
Fr 31.03.23 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Dance
Ciudades (Arquitecturas en movimiento) | © Carolina Galiano
2023
Ciudades (Arquitecturas en movimiento)
Colectivo Milímetro - Patricia Ruz (Madrid)
Fr 31.03.23 | 15:30 h, 17:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Object theatre Dance Installation
Indestructibles | © Fotografia: Ona Borràs / Collage: Carme Gomila
2023
Indestructibles
Escenapart (Catalonia)
Fr 31.03.23 | 15:30 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Theatre
Ma solitud
2023
Ma solitud
Guillem Albà (Catalonia)
From Fr 31.03.23 to Sa 01.04.23 | 19:00 h, 20:30 h, 22:00 h
+8
Clown Puppets Theatre
Lignes de vie | © Luisa Valares
2023
Lignes de vie
Cie Lezards Bleus - Antoine Le Menestrel (France)
From Fr 31.03.23 to Sa 01.04.23 | 13:15 h, 19:00 h
Plaça Cal Font
+5
Street Circus Dance
Secrets
2023
Secrets
Tombs Creatius (Catalunya)
From Sa 01.04.23 to Su 02.04.23 | 10:00 h, 15:30 h
Ateneu (Pista)
+7
Installation
Blink Màgic
2023
Blink Màgic
Blink Flash (Catalonia)
Sa 01.04.23 | 10:00 h, 16:00 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+1
Dance
La casa més petita | © Blanca Martínez
2023
La casa més petita
Campi Qui Pugui (Catalonia)
Sa 01.04.23 | 10:00 h, 16:00 h
Teatre de l'Aurora
+6
Theatre
Sona la llum!
2023
Sona la llum!
La Curiosa (Catalonia)
Sa 01.04.23 | 10:00 h, 12:00 h
Centre Cívic Nord
+0
Music Theatre
Baktana
2023
Baktana
Lazuz Company
Sa 01.04.23 | 11:00 h, 17:30 h
Plaça del Rei
+5
Movement Street Circus
Les ales de la Carlota
2023
Les ales de la Carlota
Companyia de teatre Anna Roca (Catalonia)
Sa 01.04.23 | 11:45 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Theatre
De tu a tu
2023
De tu a tu
Col·lectiu Mur (Catalonia)
Sa 01.04.23 | 12:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Circus
© Ray Molinari
2023
Rouge Nord
Cirque Pardi! (France)
From Sa 01.04.23 to Su 02.04.23 | 13:00 h, 19:00 h
Parc Central
+5
Street Circus Music
Desªnuda
Cia. Maitane Sarralde (Basque Country)
Sa 01.04.23 | 20:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Dance
Adéu, Jane! | © Juanjo Marín
2023
Adéu, Jane!
Binomi
Sa 01.04.23 | 22:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+12
Theatre