Llumeneres | © Clàudia Serrahima
2024
Llumeneres
Oriol Sauleda (Catalunya)
dj. 11.04.24 | 10:00 h, 20:30 h
Centre Cívic Nord
+12
Teatre
Història de Llana
2024
Història de llana
Rauxa (Catalunya)
dj. 11.04.24 | 10:00 h, 20:30 h
Teatre de l'Aurora
+6
Circ Titelles Música
LifeCycle | © Robert Etcheverry
2024
Life-Cycle
DynamO Théâtre (Quebec)
dj. 11.04.24 | 10:00 h, 19:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Circ
Mr. Bo | © Pio Ortiz de Pinedo
2024
Mr. Bo
Marie de Jongh (País Basc)
dj. 11.04.24 | 10:00 h, 17:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+3
Clown Teatre
Freres | © Damien Bossis
2024
Frères
Les Maladroits (França)
dj. 11.04.24 | 10:00 h, 15:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+12
Teatre
Xinxulina i el Rossinyol de la Xina | © Giuseppe Marconi
2024
Xinxulina i el Rossinyol de la Xina
La Canica Teatro (Madrid)
dj. 11.04.24 | 10:00 h, 15:30 h
L'Escorxador (Sala Lateral)
+4
Teatre d'objectes Titelles Teatre
Dins el cau del tabalet
2024
Dins el cau del Tabalet
Farrés Brothers i cia (Catalunya)
Del dv. 12.04.24 al ds. 13.04.24 | 09:30 h, 10:00 h, 10:30 h, 11:00 h, 15:30 h, 17:00 h, 17:30 h, 18:00 h
Espai Cívic Centre
+3
Teatre
Matzali
2024
Matzali
Projecte MAM (Catalunya)
Del dv. 12.04.24 al ds. 13.04.24 | 10:00 h, 11:00 h, 15:30 h, 16:00 h, 18:00 h, 19:30 h
Museu de la Pell (Pati)
+6
Carrer
Dins el cor del món
2024
Dins el cor del món
Engruna Teatre (Catalunya)
dv. 12.04.24 | 10:00 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+10
Teatre
En tierra de nadie
2024
En tierra de nadie
DA.TE Danza (Andalusia)
dv. 12.04.24 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+16
Dansa
Un tros de pa
2024
Un tros de pa
Cia. Les Pinyes (Catalunya)
dv. 12.04.24 | 11:15 h, 18:00 h
Teatre de l'Aurora
+3
Teatre
2024
Kaboom!
Cia. Sabanni (Catalunya)
dv. 12.04.24 | 11:15 h, 18:00 h
Cal Font (Passatge)
+3
Màgia Carrer Circ Clown
Peter&Pan
2024
Peter&Pan
Escalante - Cia. LaMaR (País Valencià)
dv. 12.04.24 | 15:30 h, 19:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Música Teatre
Sfumato (assajant per la caiguda dels contorns) | © Marí Abesa
2024
Sfumato (assajant per la caiguda dels contorns)
Llum de fideu (Catalunya)
Del dv. 12.04.24 al ds. 13.04.24 | 10:30 h, 19:30 h
Estació Vella
+7
Carrer Teatre
Cavallet de mar
2024
Cavallet de mar
Sala Flyhard (Catalunya)
dv. 12.04.24 | 21:15 h
L'Escorxador (Sala Lateral)
+16
Teatre
2024
Maquinaigües
La Tresca i la Verdesca (Catalunya)
ds. 13.04.24 | 10:00 h, 16:00 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Música
Juguem?
2024
Juguem?
Ninnus (Catalunya)
ds. 13.04.24 | 10:00 h, 12:00 h
Centre Cívic Nord
+0
Música
Mon pare cremava pedres
2024
Mon pare cremava pedres
Tian Gombau-Companyia de teatre (País Valencià)
ds. 13.04.24 | 10:00 h, 11:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Teatre d'objectes Teatre
L'illa del tresor | © Eduard Molins
2024
L'illa del tresor
InHabitants (Catalunya)
ds. 13.04.24 | 11:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
Verbena | © Magui Pichinini
2024
Verbena
Lamajara (Catalunya)
ds. 13.04.24 | 11:30 h, 18:00 h
Cal Font (Passatge)
+5
Carrer Dansa
Entrañas
2024
Entrañas
El Patio Teatro (La Rioja)
ds. 13.04.24 | 12:00 h, 18:00 h
L'Escorxador (Sala Lateral)
+8
Teatre d'objectes Teatre
Fargar | © Txus Garcia
2024
Fargar
Cia. Berta Baliu (Catalunya)
Del ds. 13.04.24 al dg. 14.04.24 | 13:15 h
Plaça Pius XII
+5
Carrer Dansa
2024
B.O.B.A.S.
Jimena Cavalletti (País Valencià)
ds. 13.04.24 | 13:15 h, 21:00 h
La Cotonera
+6
Circ Música
Bon veïnatge
2024
Bon veïnatge
Cor de Teatre (Catalunya)
ds. 13.04.24 | 17:00 h
Plaça Pius XII
+4
Carrer Música Teatre
Border Line
2024
Borderline
Cirque Entre Nous (Catalunya)
Del ds. 13.04.24 al dg. 14.04.24 | 12:00 h, 18:00 h
Estació Vella
+7
Carrer Circ