Edicions anteriors

Cry Babies | © Festival RBLS
2023
Cry Babies
The Followers (Catalunya)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+14
Noves dramatúrgies Teatre
Les petites coses | © Luca Rocchi
2023
Les petites coses
La Mecànica (Illes Balears)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 18:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Teatre
L'arbre del Teneré
2023
L'Arbre del Teneré
La Negra (País Valencià)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 17:15 h
Teatre de l'Aurora
+6
Teatre d'objectes Teatre
Quelonia y el mar
2023
Quelonia y el mar
Teatro Gorakada (País Basc)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Teatre
Idiòfona
2023
Idiòfona
Joan Català (Catalunya)
dj. 30.03.23 | 15:30 h, 18:30 h
+8
Moviment Carrer Instal·lació
+
2023
+ (Suma)
Sound de Secà (Catalunya)
Del dj. 30.03.23 al dv. 31.03.23 | 21:30 h
Ateneu (Pista)
+8
Carrer Música
AN-KI
2023
An-ki
Ortiga (Catalunya)
Del dv. 31.03.23 al dg. 02.04.23 | 10:00 h, 10:30 h, 12:00 h, 15:30 h, 17:00 h, 17:30 h, 19:00 h
Museu de la Pell (Pati)
+6
Instal·lació Teatre
Leandre Clown  | © Alejandro Ardilla
2023
N'imPORTE quoi
Leandre Clown (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Circ Clown
Solar
2023
Solar
Mos Maiorum (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
Centre Cívic Nord
+12
Teatre
Transmissions | © Ianko Pive
2023
Transmissions - Conferència ballada sobre danses urbanes
Guille Vidal-Ribas i Javi Casado / Vulcana (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 10:00 h, 18:00 h
Plaça de l'Ajuntament
+8
Dansa
El meu monstre
2023
El meu monstre
Las dueñas del balón (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Dansa
Ciudades (Arquitecturas en movimiento) | © Carolina Galiano
2023
Ciudades (Arquitecturas en movimiento)
Colectivo Milímetro - Patricia Ruz (Madrid)
dv. 31.03.23 | 15:30 h, 17:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Teatre d'objectes Dansa Instal·lació
Indestructibles | © Fotografia: Ona Borràs / Collage: Carme Gomila
2023
Indestructibles
Escenapart (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 15:30 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
Ma solitud
2023
Ma solitud
Guillem Albà (Catalunya)
Del dv. 31.03.23 al ds. 01.04.23 | 19:00 h, 20:30 h, 22:00 h
Teatre de l'Aurora (Golfes)
+8
Clown Titelles Teatre
Lignes de vie | © Luisa Valares
2023
Lignes de vie
Cie Lezards Bleus - Antoine Le Menestrel (França)
Del dv. 31.03.23 al ds. 01.04.23 | 13:15 h, 19:00 h
Plaça Cal Font
+5
Carrer Circ Dansa
Secrets
2023
Secrets
Tombs Creatius (Catalunya)
Del ds. 01.04.23 al dg. 02.04.23 | 10:00 h, 15:30 h
Ateneu (Pista)
+7
Instal·lació
Blink Màgic
2023
Blink Màgic
Blink Flash (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 10:00 h, 16:00 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+1
Dansa
La casa més petita | © Blanca Martínez
2023
La casa més petita
Campi Qui Pugui (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 10:00 h, 16:00 h
Teatre de l'Aurora
+6
Teatre
Sona la llum!
2023
Sona la llum!
La Curiosa (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 10:00 h, 12:00 h
Centre Cívic Nord
+0
Música Teatre
Baktana
2023
Baktana
Lazuz Company
ds. 01.04.23 | 11:00 h, 17:30 h
Plaça del Rei
+5
Moviment Carrer Circ
Les ales de la Carlota
2023
Les ales de la Carlota
Companyia de teatre Anna Roca (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 11:45 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
De tu a tu
2023
De tu a tu
Col·lectiu Mur (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 12:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Circ
Rouge Nord | © Ray Molinari
2023
Rouge Nord
Cirque Pardi! (França)
Del ds. 01.04.23 al dg. 02.04.23 | 13:00 h, 19:00 h
Parc Central
+5
Carrer Circ Música
Desªnuda
Cia. Maitane Sarralde (País Basc)
ds. 01.04.23 | 20:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Dansa
Adéu, Jane! | © Juanjo Marín
2023
Adéu, Jane!
Binomi
ds. 01.04.23 | 22:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+12
Teatre