Teatre  

Cry Babies | © Festival RBLS
2023
Cry Babies
The Followers (Catalunya)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+14
Noves dramatúrgies Teatre
Les petites coses | © Luca Rocchi
2023
Les petites coses
La Mecànica (Illes Balears)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 18:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Teatre
L'arbre del Teneré
2023
L'Arbre del Teneré
La Negra (País Valencià)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 17:15 h
Teatre de l'Aurora
+6
Teatre d'objectes Teatre
Quelonia y el mar
2023
Quelonia y el mar
Teatro Gorakada (País Basc)
dj. 30.03.23 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Teatre
AN-KI
2023
An-ki
Ortiga (Catalunya)
Del dv. 31.03.23 al dg. 02.04.23 | 10:00 h, 10:30 h, 12:00 h, 15:30 h, 17:00 h, 17:30 h, 19:00 h
Museu de la Pell (Pati)
+6
Instal·lació Teatre
Solar
2023
Solar
Mos Maiorum (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 10:00 h, 20:00 h
Centre Cívic Nord
+12
Teatre
Indestructibles | © Fotografia: Ona Borràs / Collage: Carme Gomila
2023
Indestructibles
Escenapart (Catalunya)
dv. 31.03.23 | 15:30 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
Ma solitud
2023
Ma solitud
Guillem Albà (Catalunya)
Del dv. 31.03.23 al ds. 01.04.23 | 19:00 h, 20:30 h, 22:00 h
Teatre de l'Aurora (Golfes)
+8
Clown Titelles Teatre
La casa més petita | © Blanca Martínez
2023
La casa més petita
Campi Qui Pugui (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 10:00 h, 16:00 h
Teatre de l'Aurora
+6
Teatre
Sona la llum!
2023
Sona la llum!
La Curiosa (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 10:00 h, 12:00 h
Centre Cívic Nord
+0
Música Teatre
Les ales de la Carlota
2023
Les ales de la Carlota
Companyia de teatre Anna Roca (Catalunya)
ds. 01.04.23 | 11:45 h, 17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
Adéu, Jane! | © Juanjo Marín
2023
Adéu, Jane!
Binomi
ds. 01.04.23 | 22:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+12
Teatre
Kariguri
2023
Kariguri
Giramagic (Catalunya)
dg. 02.04.23 | 10:00 h, 15:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Màgia Teatre d'objectes Teatre
Sense lluna | © Arian Botey
2023
Sense lluna
Samfaina de colors (Catalunya)
dg. 02.04.23 | 10:00 h, 15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
Música Teatre
Sotabosc
2023
Sotabosc
Inspira Teatre (Catalunya)
dg. 02.04.23 | 10:00 h, 12:00 h
Centre Cívic Nord
+1
Música Teatre
Mentida Podrida
2023
Mentida podrida
CAL Teatre (Catalunya)
dg. 02.04.23 | 11:30 h, 15:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+6
Titelles Teatre
La màquina de Rube Goldberg | © María Cárdenas
2023
La màquina de Rube Goldberg
Nacho Diago (País Valencià)
dg. 02.04.23 | 17:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Màgia Titelles Teatre