Anar al contingut principal
Aturar tots els carrusels
ca
es
en
Link a instagram
Link a youtube
Link a twitter
Link a facebook
Cercar
La fira
Què és la Mostra?
Edicions anteriors
Equip
Patrocinadors
Contacte
Mostra 2024
Programació
Venda d'entrades
Informació pràctica
Pàrquing autocaravanes i autoritzats
Activitats
Postfuncions de NovaVeu
9è Concurs de crítica teatral
Polseres
Vota el millor espectacle
Concurs d'aparadors
Joc del Comerç
Mercat d’artesania
PRO
Inscripció de professionals
Activitats PRO 2024
La Llotja 2024
Col·labora
Sigues voluntari
Allotjament d'artistes
Grup Mostra Jove
Patrocinis
Espais publicitaris
Actualitat
Públic
Professionals
Premsa
Edicions anteriors
Ordenar per
Data
Títol
Filtrar per Categories:
Totes les categories
Teatre
Titelles
Teatre d'objectes
Màgia
Clown
Carrer
Instal·lació
Circ
Música
Dansa
Màscares
Musical
Poesia
Dansa vertical
Filtrar per ESPAIS:
Tots els espais
La Llotja (Encavallades del Museu de la Pell)
Teatre de l'Aurora
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
Museu de la Pell (Pati)
Ateneu (Pista)
L'Escorxador (Sala Gran)
Teatre Municipal Ateneu
Centre Cívic Nord
Parc Central
Teatre de l'Aurora (Golfes)
Plaça del Rei
Plaça de l'Ajuntament
Plaça Cal Font
Filtrar per dates:
Filtrar per edició:
Edició: 2023
Edició: 2022
Edició: 2021
Filtrar per Edats:
Totes les edats
+0
+1
+3
+4
+5
+6
+7
+8
+10
+12
+14
+16
Filtrar per Espectacles:
Tots els espectacles
Matzali
L'Arc de Sant Martí i la Lluna
Fargar
Juguem?
Xinxulina i el Rossinyol de la Xina
Peter&Pan
Fleurir les abîmes
Dins el cau del tabalet
Maquinaigües
Borderline
Llumeneres
Sí, Sí, Sí
esberlar
Un tros de pa
Entrañas
IAIA. La teixidora de paraules
La chispa
Kaboom!
Frederick
B.O.B.A.S.
L'Illa del Tresor
Com els pingüins
Rrrrr. Història d'una eruga
Sfumato (assajant per la caiguda dels contorns)
Latas
Dins el cor del món
The Monsters
Contes meravellosos
Life-Cycle
Verbena
Bon veïnatge
Mr. Bo
En tierra de nadie
Història de llana
Frères
Mon pare cremava pedres
Cavallet de mar
Filtrar per estat:
Tots els estats
Actius
Finalitzats
Netejar filtres
Cercar
Finalitzat
2023
La màquina de Rube Goldberg
Nacho Diago (País Valencià)
dg. 02.04.23
|
17:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Màgia
Titelles
Teatre
Finalitzat
2023
Mentida podrida
CAL Teatre (Catalunya)
dg. 02.04.23
|
11:30 h,
15:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+6
Titelles
Teatre
Finalitzat
2023
Kariguri
Giramagic (Catalunya)
dg. 02.04.23
|
10:00 h,
15:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Màgia
Teatre d'objectes
Teatre
Finalitzat
2023
Secrets
Tombs Creatius (Catalunya)
Del ds. 01.04.23
al dg. 02.04.23
|
10:00 h,
15:30 h,
16:00 h
Ateneu (Pista)
+7
Instal·lació
Finalitzat
2023
Sense lluna
Samfaina de colors (Catalunya)
dg. 02.04.23
|
10:00 h,
15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
Música
Teatre
Finalitzat
2023
Rouge Nord
Cirque Pardi! (França)
Del ds. 01.04.23
al dg. 02.04.23
|
13:00 h,
19:00 h
Parc Central
+5
Carrer
Circ
Música
Finalitzat
2023
An-ki
Ortiga (Catalunya)
Del dv. 31.03.23
al dg. 02.04.23
|
10:30 h,
12:00 h,
15:30 h,
17:00 h,
17:30 h,
19:00 h
Museu de la Pell (Pati)
+6
Instal·lació
Teatre
Finalitzat
2023
Sotabosc
Inspira Teatre (Catalunya)
dg. 02.04.23
|
10:00 h,
12:00 h
Centre Cívic Nord
+1
Música
Teatre
Finalitzat
2023
Ma solitud
Guillem Albà (Catalunya)
Del dv. 31.03.23
al ds. 01.04.23
|
19:00 h,
20:30 h,
22:00 h
Teatre de l'Aurora (Golfes)
+8
Clown
Titelles
Teatre
Finalitzat
2023
Adéu, Jane!
Binomi (Catalunya)
ds. 01.04.23
|
22:00 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+12
Teatre
Finalitzat
2023
Desªnuda
Cia. Maitane Sarralde (País Basc)
ds. 01.04.23
|
20:30 h
Teatre Municipal Ateneu
+6
Dansa
Finalitzat
2023
Baktana
Lazuz Company (País Valencià)
ds. 01.04.23
|
11:00 h,
17:30 h
Plaça del Rei
+5
Moviment
Carrer
Circ
Finalitzat
2023
Les ales de la Carlota
Companyia de teatre Anna Roca (Catalunya)
ds. 01.04.23
|
11:45 h,
17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
Finalitzat
2023
Blink Màgic
Blink Flash (Catalunya)
ds. 01.04.23
|
10:00 h,
16:00 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+1
Dansa
Finalitzat
2023
La casa més petita
Campi Qui Pugui (Catalunya)
ds. 01.04.23
|
10:00 h,
16:00 h
Teatre de l'Aurora
+6
Teatre
Finalitzat
2023
Lignes de vie
Cie Lezards Bleus - Antoine Le Menestrel (França)
Del dv. 31.03.23
al ds. 01.04.23
|
13:15 h,
19:00 h
Plaça Cal Font
+5
Carrer
Circ
Dansa
Finalitzat
2023
Sona la llum!
La Curiosa (Catalunya)
ds. 01.04.23
|
10:00 h,
12:00 h
Centre Cívic Nord
+0
Música
Teatre
Finalitzat
2023
De tu a tu
Col·lectiu Mur (Catalunya)
ds. 01.04.23
|
12:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Circ
Finalitzat
2023
+ (Suma)
Sound de Secà (Catalunya)
Del dj. 30.03.23
al dv. 31.03.23
|
21:30 h
Ateneu (Pista)
+8
Carrer
Música
Finalitzat
2023
N'imPORTE quoi
Leandre Clown (Catalunya)
dv. 31.03.23
|
10:00 h,
20:00 h
Teatre Municipal Ateneu
+5
Circ
Clown
Finalitzat
2023
Solar
Mos Maiorum (Catalunya)
dv. 31.03.23
|
10:00 h,
20:00 h
Centre Cívic Nord
+12
Teatre
Finalitzat
2023
Transmissions - Conferència ballada sobre danses urbanes
Vulcana (Catalunya)
dv. 31.03.23
|
10:00 h,
18:00 h
Plaça de l'Ajuntament
+8
Carrer
Dansa
Finalitzat
2023
Ciudades (Arquitecturas en movimiento)
Milímetro (Madrid)
dv. 31.03.23
|
15:30 h,
17:30 h
Teatre de l'Aurora
+5
Teatre d'objectes
Dansa
Instal·lació
Finalitzat
2023
Indestructibles
Escenapart (Catalunya)
dv. 31.03.23
|
15:30 h,
17:30 h
L'Escorxador (Sala Gran)
+8
Teatre
Finalitzat
2023
El meu monstre
Las dueñas del balón (Catalunya)
dv. 31.03.23
|
10:00 h,
15:30 h
Can Papasseit (Vilanova del Camí)
+5
Dansa
Veure més
×